لیزینگ خودرو

با دانلود اپلیکیشن همراه ماشین از خدمات لیزینگ یا خرید اقساطی خودرو بهره مند شوید.

لیزینگ خودرو چیست؟

اولین و مهمترین سوالی که می‌توانیم به آن بپردازیم این‌است که اصلا خرید اقساطی خودرو به چه معناست و استقبال جوامع انسانی از این رویکرد چگونه اتفاق می‌افتد.

در سال‌های اخیر، بازار خودرو با تحولات اقتصادی شدیدی مواجه بوده که این تحولات تاثیر مستقیمی در رشد قیمت های خودرو و در نتیجه کاهش توان خرید نقدی عموم جامعه بوده‌است. تحت این شرایط خدمتی در بازار سرمایه شکل می‌گیرد تا امکان بهره‌مندی عموم از محصولات متنوع را فراهم کند. هدف از ارائه این خدمات این است تا شما، در سریع‌ترین زمان ممکن و حتی با بودجه‌ی پایین به خودروی مورد نظر خود برسید. این خدمت به نام فروش اقساطی و لیزینگ خودرو شناخته می‌شود، سرویسی که می‌توانید با ارائه پیش‌پرداخت اقدام به خرید خودروی مورد نظر کرده و اقساط بلند مدت آن را بپردازید.

فرض کنید نیاز دارید یک خودروی جدید و سالم خریداری کنید، با این حال بودجه‌ی شما برای خرید خودروی مورد علاقتان کافی نیست. در صورتی که امکان خرید اقساطی خودرو برای شما فراهم باشد، این گزینه بخش زیادی از مشکلات امروزتان را حل خواهد کرد.

همراه ماشین چیست

همراه ماشین این امکان را به شما می‌دهد که با نصب و استفاده از اپلیکیشن یا با ثبت نام در سایت، هرگونه اطلاعات در مورد لیزینگ خودرو را دریافت کنید. همراهان مطمئن و آگاهی پاسخگوی سوالات شما در سایت همراه‌ماشین هستند.

 با خرید لیزینگی خودرو بیشتر آشنا شویم…

لیزینگ (Leasing) در واقع توافق‌نامه‌ایست که در آن حق مالکیت مورد اجاره به صاحب تجهیزات یعنی موجر و  حق استفاده از آن به شخصی که از تجهیزات استفاده می‌کند یعنی مستاجر داده می‌شود. دراین قراداد شرایط انجام عملیات لیزینگ مانند مدت قرارداد، میزان قسط‌های اجاره، مبلغ دقیق، چگونگی تعیین و محاسبه اصل و فرع قیمت باقی‌مانده و مشخصات تجهیزات مورد اجاره قید می‌شود. بنابراین، در روش خرید لیزینگی  سند خودرو در رهن باقی مانده و پس از اتمام اقساط سند خودرو به نام خریدار زده می‌شود. در این روش خریدار باید مبلغ بیشتری از خرید نقدی بپردازد.

حال مهمترین مسئله  پیدا کردن فروشندگانی است  که محصول موردنظرتان را به صورت اقساطی ارائه کنند.

برای خرید لیزینگی خودرو اولین کاری که باید انجام داد این است که درستی و اعتبار آن شرکت را سنجید.  بانک مرکزی بارها نام شرکت‌های معتبر لیزینگی را اعلام کرده و برای اطمینان از یک شرکت باید از بودن نام آن در این لیست مطمئن شد. لازم است بدانید که تنها شماره ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها به عنوان مجوز استعلام لیزینگ خودرو نیست بلکه طبق قانون نیازمند مجوز مربوطه از بانک مرکزی است.

شرکت‌های لیزینگی خودرو از لحاظ وضعیت سهام و منابع خود به سه گروه تقسیم می‌شوند:

  • شرکت‌های وابسته به تولیدکنندگان خودرو از قبیل ایران خودرو و سایپا
  • شرکت‌های وابسته به بانک‌ها مانند ملت و پارسیان …
  • شرکت‌های مستقل

با استفاده از سایت و اپلیکیشن همراه ماشین می‌توانید به آسانی به شرکت‌های معتبر لیزینگی کشور مرتبط شده و با توجه به تفاهم‌نامه‌های موجود بین همراه ماشین و این شرکت‌ها از خدمات و سرویس‌های ارائه شده به‌راحتی استفاده کنید.

روش تحویل فوری

روش تحویل فوری یکی از متداول‌ترین روش‌ها در امر فروش اقساطی خودرو می‌باشد.

این روش بیشتر در خودرو سازان بزرگ بیشتر استفاده می‌شود. خودرو‌‌سازان طی جشنواره‌ها یا ایام خاص اقدام به ارائه این امر می‌کنند. با عضویت در سایت و یا اپلیکیشن همراه ماشین اخبار مرتبط به جشنواره‌های فروش خودروسازان و یا پیشنهادات و خدمات جذاب مرتبط با آن رادریافت خواهید‌کرد.

طی این فرایند متقاضیان خرید پس از ثبت نام و  با ارائه کل هزینه خودرو میتوانند در کمترین زمان خودروی خود را دریافت کنند. از سویی شرکت خودرو ساز متعهد است تا خودرو را طبق مفاد قرارداد و در موعد مقرر تحویل مشتری دهد. در واقع تنها مبلغ کمی از آن برای زمان تحویل خودرو باقی خواهد‌ماند. در صورت انصراف از خرید خودرو قبل از تحویل نهایی، مشتری باید سود این مدت کم را طبق مفاد قرارداد پرداخت کند. از سوی دیگر نیز خودرو ساز در صورت دیرکرد طبق مفاد قرارداد باید اقدام به پرداخت غرامت نماید.

خرید اقساطی خودرو از شرکت های واسط و یا خرید از افراد حقیقی

زمانی‌که بودجه‌ی شخص برای خرید خودرو کافی نباشد، بهترین گزینه خرید اقساطی خودرو است. خودروسازان بزرگ، شرکت‌های واسطه، شرکت‌های لیزینگ خودرو و نمایشگاه‌داران از جمله فروشندگانی هستند که خودرو را به صورت اقساطی ارائه می‌کنند. در واقع، هنگامی‌که قدرت خرید مردم کاهش ‏یافته و جوابگوی خرید نقدی از بازار آزاد نباشد، فروش اقساطی خودرو یکی از راهکارهایی است که کمپانی‌های مختلف دنیا برای رفع مشکل قیمت ‏بالای محصولاتشان و همچنین افزایش فروش خود در برابر رقبا انتخاب می‌کنند.

روش خرید اقساطی خودرو در ایران نیز از سه بخش مختلف بانکی، لیزینگ و شرکت‌های خودروساز صورت می‌گیرد که معمولا نقش دو مورد آخر بسیار پررنگ بوده و بانک‌ها تمایل چندانی برای ورود به این عرصه ندارند. چالشی که به طور جدی ممکن است با آن مواجه شویم اعتبار و صحت سنجی مجوز این ارائه دهندگان است. متاسفانه اغلب شرکت های واسط دارای مجوز های رسمی نیستند. بر اساس تجربیات کارشناسان تخصصی شما در همراه ماشین، تنها راهکار پیشگیری از این چالش، مراجعه به شرکت های لیزینگ قانونی، معتبر و خوش‌نام است. به همین دلیل ماژین خودرو پارس ضمن عقد تفاهم نامه‌های مختلف با شرکت‌های معتبر لیزینگ پل ارتباطی شما با شرکت‌های خوش‌نام بانکی بوده و  فضای امن معاملات شما را فراهم می‌کند.

توجه داشته‌باشید که فروش اقساطی فقط محدود خودروهای نو نیست و در رابطه با خودروهای دست دوم نیز صادق است. بسیاری از نمایشگاه‌های اتومبیل در این زمینه فعال هستند علاوه بر این افراد مستقیما می‌توانند وارد معامله با خریدار شده و خودروی خود را به صورت اقساطی به فروش برسانند. بسیاری از سایت‌های اینترنتی و برنامه های موبایلی بستر این کار را فراهم کرده و افراد در مدت زمان بسیار کوتاهی خودروی خود را با شرایط مورد نظر ثبت کرده و در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

یک خودروی کارکرده، به‌دلیل قیمت کمتر هزینه بیمه کمتری هم دارد اما مشخص نیست که این خودرو چگونه نگهداری و تعمیر شده‌است، پس قبل از خرید خودرو به یک متخصص و تعمیرکار خبره مراجعه کرده و از سلامت موتور خودرو، سیلندر، وضعیت رنگ و … آن اطمینان حاصل کنید.

 کارشناسان همراه ماشین می توانند ضمن بررسی کیفیت خودرو انتخابی شما، به عنوام مشاور تخصصی نکاتی را که ممکن است به هر نحو از دید شما پنهان مانده باشد در گواهی‌نامه ی سلامت خودرو به شما ارائه نمایند.

خودروهای کارکرده را می‌توان با جستجو در آگهی‌ها، فضای مجازی مانند وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های تلفن همراه، جمعه‌بازارهای اتومبیل و نمایشگاه‌های فروش خودرو پیدا کرد. شما می توانید به‌راحتی از صفحه‌ی آگهی های خرید و فروش همراه ماشین نیز موارد احتمالی مشابه با نیاز خودتان را پیدا کنید.

شرایط و مراحل گرفتن وام خودرو از شرکت‌های لیزینگی

این وام هم مثل همه تسهیلات بانکی مدارکی می‌خواهد و دارای شرایطی است که شامل سن بیش از ۱۸ سال، نداشتن سابقه چک برگشتی یا تسهیلات معوقه در سیستم بانکی کل کشور، مدارک هویتی، درخواست کتبی، مستندات شغلی و مدارک مربوط به ضامن‌ها می‌شود.

توجه کنید که در صورتی که نتیجه‌ی اعتبارسنجی در سیستم بانکی کل کشور مثبت نباشد، کل فرایند تحقیق و مذاکره‌ای شما برای خرید اقساطی بی‌فایده خواهد یود و باید به فکر خرید نقدی باشید. در صورتی که بخواهید بدون مراجعه به بانک و ارائه‌ی مستندات و مدارک معامله نسبت به اعتبار سنجی حساب خود نزد بانک مرکزی اقدام کنید می توانید از طریق اپلیکیشن همراه ماشین و گزینه‌ی اعتبار سنجی خیال خودتان را راحت کنید.

 

مزایای استفاده از خدمات لیزینگ

استفاده از خدمات لیزینگ مزایای بسیاری  برای خریدار دارد. شاید معمول‌ترین مزیتی که در این رووش خرید و فروش قسطی خودرو می‌شناسید و همه درباره‌ی آن صحبت می‌کنند پرداخت اقساط در مدت زمان طولانی باشد. اما باید بدانید که این روش تهیه خودرو مزیت‌های دیگری نیز دارد که به شرح زیر است:

مدیریت مالی آسان توسط خریدار: شما بر اساس درآمد خود زمان‌بندی اقساط را تعیین می‌کنید و به راحتی می‌توانید آن را مدیریت کنید.

تحویل سریعِ خودرو کمی پس از عقد قرارداد: در روش تحویل فوری با پرداخت بخشی از پول خودرو را تحویل گرفته و مابقی را در طول مدت زمان قرارداد پرداخت می‌کنید.

امکان استفاده‌ی بهینه از نقدینگی: همیشه پیش آمده که پول اضافه را در حساب بانکی نگه داشته‌ایم اما نمی‌دانیم با آن چه کنیم. یا حتی نمی‌دانیم با نقدینگی کمی که هر ماه داریم چه کاری می‌توان انجام داد. با استفاده از خدمات لیزینگ خودرو می‌توانید از پول خود بهترین استفاده را کنید.

انعطاف‌پذیر بودن شرایط پرداخت اقساط: همانطور که در بالاتر اشاره شد، شما بر اساس شرایط درآمدی خود مدت زمان پرداخت اقساط را مشخص می‌کنید. در ادامه به شرایط پرداخت لیزینگی نیز اشاره خواهیم کرد.

جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی فروشندگان خودرو: در زمان خرید خودرو ممکن است واسطه‌ها به دنبال سودجویی باشند و شما مبلغی بیشتر از ارزش واقعی خودرو را پرداخت کنید. اما با روش لیزینگی مطمئن خواهید بود بر اساس ارزش واقعی آن پول پرداخت کرده‌اید.

عدم وجود محدودیت‌های اعتباری: در روش لیزینگ خودرو استفاده از وام، اقساط متفاوت، استفاده از چک و چندین روش دیگر برای تامین اعتبار مورد نیازتان وجود دارد.

مدت زمان اقساط در روش لیزینگ خودرو

اقساط در قراردادهای لیزینگ خودرو به صورت ماهانه،‌سه ماهه،‌ شش ماهه یا سالانه منعقد می‌شود. شما با استفاده از اپلیکیشن همراه ماشین می‌توانید از خدمات لیزینگ خودرو استفاده کنید و با کمک کارشناسان خبره‌ی ما به خرید و فروش قسطی خودرو بپردازید.

آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای خرید اقساط چیست؟

بررسی اعتبار ارائه دهندگان خدمات لیزینگی کار بسیار دشواری است و نیاز به بررسی‌های کارشناسانه دارد. به همین دلیل نیاز است که از کانال‌های معتبر و قابل اطمینان به لیزینگ‌های خودرو مراجعه کنید. البته ما در همراه ماشین این کار را برای‌تان آسان کرده‌ایم. شما می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن همراه ماشین وارد قسمت خرید نقدی و اقساطی خودرو شده، درخواست استفاده از خدمات لیزینگ خودرو را ثبت کنید. کارشناسان ما معتبرترین دفاتر لیزینگ را به شما معرفی می‌کنند و در تمام مراحل خرید،‌ در کنار شما خواهند بود.

برای ورود به بخش خرید نقدی و اقساطی خودرو همراه ماشین کافیست اینجا کلیک کنید.

در صورتی که می خواهید اطلاعا ت جامعی در خصوص روند خرید های لیزینگی داشته باشید از طریق اپلیکیشن همراه ماشین با کارشناسان در ازتباط باشید.

سایر سرویس های همراه ماشین

بیمه اتومبیل

در اپلیکیشن همراه‌ماشین، استعلام قیمت بیمه خودرو، مقایسه انواع بیمه‌ها، انتقال و تمدید بیمه شخص ثالث و خرید اقساطی بیمه را بدون اتلاف وقت را تجربه کنید.

کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو

حمل و امداد خودرو

با نصب و ورود به اپلیکیشن همراه‌ماشین، مبدا و مقصد را مشخص و سرویس حمل خودرو را دریافت کنیددرخواست دهید امنیت خودرویتان در سفر را تضمین کنید.

اجاره پارکینگ خودرو

پیدا کردن پارکینگ خالی و اجاره توافقی ساعتی، روزانه، ماهانه و سالانه هم از خدمات اپلیکیشن همراه‌ماشین است که به‌صورت رایگان در دسترس شماست.

خدمات شهرداری خودرو

پرداخت و انجام امور شهروندی شهرداری ها با اپلیکیشن همراه ماشین بسیار راحت و سریع تر از همیشه انجام خواهد شد. طرح ترافیک، پارک حاشیه ای، سهمیه تردد فصلی و…

خدمات در محل خودرو

خدمات در محل خودرو

کرایه خودرو

کرایه خودرو

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com