اجاره پارکینگ خودرو

اجاره پارکینگ:

این روزها که خودروی شخصی به یک وسیله ضروری برای رفت‌و‌آمد شهری و تردد برون‌شهری و همچنین به سرمایه تبدیل شده، اگر در سطح شهر برای پیدا کردن پارکینگ دچار مشکل شدید به اپلیکیشن همراه‌ماشین مراجعه کرده و محدوده جستجوی خود را مشخص کنید تا ما بر اساس محدوده انتخابی، پارکینگ‌هایی که در همراه‌ماشین ثبت شده‌اند را در اختیار شما قرار دهیم. به‌این‌ترتیب هم امنیت خودرویتان تامین شده و هم از اتلاف وقت شما جلوگیری شود.

پیدا کردن پارکینگ خالی و اجاره توافقی ساعتی، روزانه، ماهانه و سالانه به‌همراه امکان فیلتر کردن بر اساس قیمت توافقی، مسقف بودن، درب اختصاصی و …. هم از خدمات همراه‌ماشین است که به‌صورت رایگان در دسترس شماست.

آیا رویای پیدا کردن جای پارک (پارکینگ) در تهران به حقیقت پیوسته است؟

تهران کلان شهری پر جمعیت است و این شلوغی در گوشه گوشه‌ی آن به چشم می‌خورد. تفاوتی ندارد که پیاده باشید یا سوار بر دوچرخه و ماشین، به هر حال مسیری خلوت برای رفت‌وآمد پیدا نخواهید کرد. امروز در همراه ماشین قرار است به سراغ دارندگان خودرو در شهر تهران برویم و با بخشی از معضلات آن‌ها آشنا شویم. با ما همراه باشید تا از زاویه‌ای دیگر با چالش‌های مختلف نگهداری از خودرو و رانندگی آشنا شویم.

چالش‌های رانندگی در تهران

این روزها دیگر کسی با مساله‌ی ترافیک و آلودگی هوا ناآشنا نیست، مخصوص در فصل‌های سرد که سرما و پدیده‌ی وارونگی هوا به این مشکلات دامن می‌زند. شما به عنوان صاحب خودرو زمانی که برای مراجعه به محل کار یا انجام امور روزانه از منزل خارج می‌شوید با ترافیک در قسمت‌های مختلف مسیر روبرو هستید. حال اگر زمان حضور شما در خیابان با ساعت پیک ترافیک هم‌زمان باشد، شدت ترافیکی که تجربه می‌کنید بیشتر است. حال اگر فاکتور آلودگی هوا، آلودگی صوتی و فشارهایی که به بدن در حین رانندگی وارد می‌شود را به این ترافیک اضافه کنیم ترکیبی ناخوش‌آیند از اتفاقات نه چندان دلچسب خواهیم داشت که تمام انرژی ما را می‌بلعند و فقط خستگی به جا می‌گذارند. حالا تصور کنید پس از مدت طولانی رانندگی در مسیرهای شلوغ و خستگی ناشی از آن، وقتی به مقصد می‌رسید باید با چالش بزرگی به نام جای پارک دست و پنجه نرم کنید

معضل پارکینگ در ترافیک تهران

در این شهر شلوغ که تعداد ماشین‌هایش بیشتر از گنجایش خیابان‌ها است، پیدا کردن جای پارک یا پارکینگ مانند یک تصویر در رویا است. همیشه دو طرف خیابان اصلی و تمام کوچه‌های فرعی پر از خودروهای پارک شده است. حتی در کوچه‌های بن‌بست و عریض تعدادی خودرو هم در وسط کوچه پارک شده‌اند. حالا اگر در نزدیکی محل مراجعه‌ی شما پارکینگ عمومی هم نباشد وضع بدتر از این هم خواهد بود. به امید یافتن جای پارک چند بار در خیابان‌ها و کوچه‌های اطراف می‌چرخید و بالاخره اگر خوش شانس باشید، یک جایی دور از مکانی که مد نظر شماست یک جای پارک خالی پیدا می‌شود. بعد از پارک کردن باید چند دقیقه‌ای پیاده راه بروید تا به ساختمان مورد نظرتان برسید.

این ماجرا وقتی به پارکینگ عمومی نزدیک باشید کمی متفاوت پیش می‌رود. وقتی به پارکینگ مراجعه می‌کنید ممکن است ظرفیت آن تکمیل باشد و مجبور باشید مدت زمانی را در صف انتظار باقی بمانید. تازه مشخص هم نیست وقتی نوبت به ورود شما رسید در چه طبقه‌ای می‌توانید پارک کنید. حالا ما فرض را بر این می‌گیریم که ظرفیت پارکینگ تکمیل نیست و می‌توانید بدون انتظار وارد شوید. همینطور طبقات را بالا می‌روید بدون اینکه یک جای خالی پیدا کنید. بالاخره در طبقه‌ی چهارم یا پنجم یک جای پارک در گوشه‌ی نزدیک به محل دور زدن خودروها پیدا می‌کنید و ماشین را پارک می‌کنید. حالا وقت دویدن از پله‌ها به سمت خروج و رساندن خود به ساختمان مورد نظر است.

حتما برای شما که صاحب خودرو هستید پیش آمده که روزهایی با خود بگویید «از فردا فقط با تاکسی رفت‌وآمد می‌کنم، استفاده از خودروی شخصی به خستگیِ رانندگی و دردسر دنبال پارکینگ و جای پارک نمی‌ارزد.» اما فردا صبح همه چیز را فراموش کرده‌اید و مجددا همین بازی پر دردسر را شروع می‌کنید. به نظر شما چاره چیست؟

ما در بخش خدمات خودرو همراه ماشین ماجرای رانندگی در مسیرها و ساعت‌های مختلف را بارها مرور کرده‌ایم و با تمام چالش‌های ریز و درشت آن کاملا آشناییم. پیدا کردن جای پارک یکی از آن چالش‌ها است که تقریبا همه با آن درگیرند و وقت زیادی را صرف پیدا کردنش می‌کنند. باید این خبر خوب را به شما بدهیم که ما در همراه ماشین برای حل این مشکل به یک راه‌حل ویژه پیدا کرده‌ایم. شما می‌توانید از اینجا یا از طریق تلفن ۸۸۷۲۸۲۳۶ از خدمات اجاره پارکینگ در تهران استفاده کنید و به صورت ماهانه یا روزانه یک پارکینگ شخصی را در نزدیکی محل مورد نظرتان رزرو کنید. با این کار بدون صرف وقت اضافه برای پیدا کردن جای پارک، خودرور خود را در محلی امن پارک می‌کنید. پس از اتمام کار هم بدون نگرانی از آسیب دیدن احتمالی خودرو، سوار بر آن شده و به سمت مقصد بعدی رهسپار می‌شوید.

پنل همراه ماشین برای اجار پارکینگ

با اجاره پارکینگ در همراه ماشین علاوه بر امنیت خودروی خودتان، به ایجاد درآمد برای اشخاص دیگر و کمتر شدن تعداد خودروهای پارک شده در  اطراف خیابان کمک خواهید کرد. پس همین الان برای روز بعد پارکینگ شخصی خود را رزرو کنید.

 

 

 

 

اجاره پارکینگ خودرو

اجاره پارکینگ ماشین

اجاره پارکینگ خودرو در تهران

اجاره پارکبنگ خودرو ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

اجاره پارکینگ آپارتمان

اجاره پارکینگ شخصی

هزینه/قیمت اجاره پارکینگ

اجاره پارکینگ شبانه روزی

سایر سرویس های همراه ماشین

بیمه اتومبیل

در اپلیکیشن همراه‌ماشین، استعلام قیمت بیمه خودرو، مقایسه انواع بیمه‌ها، انتقال و تمدید بیمه شخص ثالث و خرید اقساطی بیمه را بدون اتلاف وقت را تجربه کنید.

کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو

حمل و امداد خودرو

با نصب و ورود به اپلیکیشن همراه‌ماشین، مبدا و مقصد را مشخص و سرویس حمل خودرو را دریافت کنیددرخواست دهید امنیت خودرویتان در سفر را تضمین کنید.

خدمات شهرداری خودرو

پرداخت و انجام امور شهروندی شهرداری ها با اپلیکیشن همراه ماشین بسیار راحت و سریع تر از همیشه انجام خواهد شد. طرح ترافیک، پارک حاشیه ای، سهمیه تردد فصلی و…

خدمات در محل خودرو

خدمات در محل خودرو

کرایه خودرو

کرایه خودرو

لیزینگ خودرو

اطلاعات جامع و شرایط خرید لیزینگ خودرو با استفاده از اپلیکیشن همراه ماشین بسیار راحت تر از همیشه خواهد بود. نرم افزار خرید و فروش اقساطی خودرو

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com