با دانلود اپلیکیشن همراه ماشین از خدمات کارشناسی خودرو در محل بهره مند شوید.

کارشناسی خودرو در محل با همراه‌ماشین

کارشناسی خودرو در محل یکی از مهمترین نیاز های هر خریدار خودرو می باشد. هنگامی‌که خودرویی را خریداری می‌کنید باید از سلامت فنی، سالم بودن رنگ و بدنه و ارزش قیمت آن مطمئن باشید. قطعا تشخیص مشکلات و معایب فنی یا بدنه یک خودرو به یک متخصص حرفه‌ای نیاز دارد. وقتی می‌خواهید خودروی دست دومی را بخرید متوجه می‌شوید که بسیاری از خودروهای موجود در بازار  ظاهر بسیار مناسبی دارند اما با یک بررسی تخصصی ایرادات فنی آن‌ها مشخص می‌شود.

ممکن است به خودرویی بر بخوریدکه در یک تصادف، بدنه آن دچار مشکل و یا تغییر شکل شده است، این خودرو دیگر از ایمنی و استحکام لازم برخوردار نیست مگر اینکه بخش معیوب بطور کامل تعویض شود که در بسیاری مواقع پس از وقوع تصادفات شدید، مالک خودرو تصمیم به فروش گرفته و فقط قطعه آسیب دیده را تعویض می‌کند و شما هنگام خرید متوجه این مشکل بزرگ نمی‌شوید. بعضی از قسمت‌ها مثل شاسی خودرو، در صورت آسیب دیدن هرگز به حالت اولیه و ایمنی قبل نخواهد بود.

دقت داشته باشید کیلومتر تعدادی از این خودروهای دست دوم توسط صاحبان آن‌ها دستکاری شده‌است و معمولا  این دستکاری به قدری دقیق است که تشخیص آن فقط کار یک متخصص است.

همه موارد ذکر شده، دلایل استفاده از کارشناس در هنگام خرید خودرو است.

متخصصان امر با بررسی صفر تا صد خودروی انتخابی شما کارشناسی دقیقی را به شرح زیر برای شما انجام می‌دهند:

  • کارشناس اعزام شده با انجام تست رانندگی وضعیت شتاب‌گیری خودرو،کمک فنرها، صفحات، پلوس، سیستم هیدرولیک فرمان، سالم بودن لاستیک‌های خودرو، ترمز و همچنین جلوبندی خودرو را مورد آزمایش قرار می‌دهد.
  • کارشناسی فنی توسط دستگاه دیاگ انجام می‌شود و باید صحت عملکرد قطعات حیاتی چون موتور، گیربکس، باتری و دینام، سنسورها و … تایید شوند. تجهیزات ایمنی خودرو از قبیل ایربگ ها ، سیستم کنترل پایداری خودرو، ترمز ای بی اس، کمربند های ایمنی مورد آزمایش قرار می‌گیرند. بازدید کامل و دقیقی از موتور در هر دو حالت سرد و گرم توسط کارشناس انجام می‌شودد. بازدید واشر در سوپاپ و واشر سرسیلندر، بازدید رادیاتور و عدم نشتی آب، اطمینان از عدم نشتی روغن گیربکس، روغن موتور، روغن هیدرولیک و… در دستور کار کارشناس است.
  • تمامی مراحل کارشناسی رنگ و بدنه توسط تجهیزات دیجیتال و حرفه‌ای انجام شده و همه قطعات مانند درب‌ها، گلگیرها، سقف، سپرها، ستون ها و شاسی‌های جلو و عقب تست می‌شوند.

مراحل ثبت درخواست کارشناس از همراه‌ماشین:

پس از انتخاب خودرو مورد نظر و بازدید از آن، با فروشنده زمان و محل انجام کارشناسی خودرو را هماهنگ کرده و سپس از طریق اپلیکیشن یا سایت همراه‌ماشین اقدام به ثبت درخواست کارشناس در محل کنید.

کارشناس همراه‌ماشین با حضور در محل مورد نظر شما تمامی مراحل ارزیابی و بررسی خودرو را از لحاظ کارشناسی فنی، بدنه، آپشن و کارکرد انجام می‌دهد. سپس ارائه‌ی گزارش مکتوب از کارشناسی انجام شده تحویل داده می‌شود. در صورت ارائه ایمیل، گزارش کارشناسی خودرو شما برایتان ارسال می‌شود.

همراه ماشین یک سامانه جامع خدمات خودرو است که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و مطمئن ترین شکل تشکیل شده است.

خدمات همراه ماشین

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com