در شرایطی که بیشتر کمپانی‌ها، خودروهای جدید خود را در ابعاد بزرگ‌تر از قبل عرضه می‌کنند، پژو ۵۰۸ کمی کوچک تر از نسل قبل شده است. این خودرو اکنون با ۴.۷۵ متر طول ۸ سانتی متر کوتاه‌تر گشته و ارتفاع کلی آن ۶ سانتی متر کم شده است. فاصله محوری نیز اینک ۲.۷۹ متر اعلام شده که ۲.۴ سانتی متر کمتر از نسل قبلی است ولی عرض خودرو به اندازه ۲ سانتی‌متر افزایش یافته است.

قدرت پژو ۵۰۸ از یک موتور ۱.۶ لیتری ۴ سیلندر توربو تامین می‌شود که قادر است ۲۲۴ اسب بخار قدرت و ۳۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند و آن را به وسیله جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو بفرستد. این موتور به صورت ترکیبی ۶.۳  لیتر بنزین در هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف می‌کند.

این خودرو به صورت لیفت بک با واگنی پنج‌دره عرضه خواهد شد. ظاهر این خودرو زیباتر، اسپورت‌تر و بسیار مدرن‌تر از مدل قدیمی آن است.طراحی کلی چراغ‌ها، به‌‌ویژه چراغ روشنایی در روز که تا پایین سپر ادامه یافته، بسیار هوشمندانه و جذاب است، در بخش عقب خودرو نیز چراغ‌های زاویه‌دار تعبیه شده که به زیبایی ظاهری ماشین اضافه می‌کند.

پژو ۵۰۸ مدل ۲۰۱۹ در طراحی داخلی خودرو از نمایشگر ۱۳.۳ اینچی بالاسری که اطلاعات مختلفی که برای هدایت خودرو نیاز است را در اختیار راننده قرار می‌دهد، استفاده کرده است. نمایشگر وسط هم کنترل بخش‌های مختلف داخل خودرو مانند رادیو، تهویه، سیستم هدایت، تنظیمات خودرو، تلفن، اپلیکیشن‌های موبایل و بلندگوی مخصوص آی کاکپیت را در اختیار سرنشینان خودرو قرار خواهد داد. اجزای درونی ماشین با چرم مرغوب پوشانده شده‌اند و و روی داشبورد، از چوب طبیعی استفاده شده است.

از سایر امکانات پژو ۵۰۸ مدل ۲۰۱۹ می‌توان به مواردی چون صندلی‌های ماساژوری، شارژ وایرلس گوشی، صندلی‌های جلو برقی، کروز کنترل، ترمز ایمنی فعال، هشدار علائم جاده، سیستم دید در شب و… اشاره کرد.

سرویس های مرتبط:

خرید اقساطی خودروی همراه ماشین

خدمات بیمه ای خودروی همراه ماشین

خدمات شهرداری خودرو همراه ماشین

خدمات کارشناسی خودرو همراه ماشین

 

بدون دیدگاه

پیام بگذارید

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com