قوانین و مقررات سامانه همراه ماشین

کاربر گرامی خواهشمند است موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی همراه ماشین، ملاحظه فرمائید.

معرفی :

همراه‌ماشین یک سامانه آنلاین کاملا تخصصی در حوزه خدمات خودرو است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده و در حال فعالیت است.

همراه‌ماشین فعلا در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن فقط از طریق دفتر مرکزی انجام می‏‌شود.

ورود کاربران به سامانه همراه ماشین  استفاده از خدمات ارائه شده در این وب سایت یا برنامه‌های ارائه شده توسط همراه ماشین به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. همراه ماشین متأثر از شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هر گونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمائید.

امنیت اطلاعات:

همراه‌ماشین تلاش بسیار گسترده و ویژه‌ای در پیاده‌سازی بالاترین سطح امنیت سایبری بر روی پایگاه داده‌ این سایت برای جلوگیری از سوء‌استفاده احتمالی به‌عمل می‌آورد اما این مطلب به معنای جلوگیری صد درصدی از سوء‌استفاده‌های احتمالی اشخاص از اطلاعاتی که به صورت عمومی منتشر می‌شوند، نیست و این سایت مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

اگر در خصوص موضوعی خاص، نسبت به محتـوای اطلاعـات ارسالی یا عملیـات انجام‌یافته اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر، گزارش‌ها و همچنین عملیات الکترونیکی ضبط‌شده در فایل‌ها و سرورهای کامپیوتری همراه‌ماشین، در مقابل طرف مقابل، سند و دلیل معتبر خواهند بود و آگهی‌کننده حق هرگونه اعتراض را تحت هر عنوان، از خود سلب می‌کند.

همراه‌ماشین متعهد به انجام بالاترین سطح محرمانگی است، بنابراین کاربران نمی‌توانند انتظار ارائه اطلاعات ثبت‌شده سایر کاربران و نیز خود آن‌ها را از قبیل آی‌پی آدرس‌های ثبت‌شده، تاریخ درج آگهی و جزییات آگهی درج‌شده پس از حذف داشته باشند. این اطلاعات فقط به درخواست مراجع قضایی و انتظامی، داده خواهد شد.

نقض حقوق معنوی مالکین سامانه‌ی همراه‌ماشین یا هرگونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب‌سایت، پنل کاربری و اپلیکیشن به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سامانه، موجب پیگرد است.

اقدام به دسترسی غیرمجاز، هک، تخریب، اخلال، انسداد یا ممانعت از دسترسی به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی سامانه و کاربران آن، یا تهدید به ارتکاب آن ولو آنکه عملاً منجر به حمله رایانه‌ای نشود، موجب پیگرد است.

ثبت آگهی:

همراه‌ماشین هیچ دخالتی در معامله احتمالی افرادی که از محتوای اطلاع‌رسانی آن استفاده کرده‌اند نداشته و هیچ نفعی در معامله احتمالی آنها عائد این سایت نمی‌شود، بنابراین مسئولیت انجام معاملات آنها یا نظارت بر اجرای آن به‌هیچ‌وجه متوجه این سامانه نخواهد بود.

آگهی‌کننده با قراردادن آگهی اطلاعات تماس خود، قبول می‌کند که این اطلاعات را در معرض دید عموم قرار داده و مطلقا مسئولیتی در قبال تبعات احتمالی، با همراه‌ماشین نیست. ایجاد مزاحمت، توهین، تهدید، افترا یا در کل هر نوع جرم علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی به هر صورت (اعم از حضوری-تلفنی-ایمیلی-پیامکی و…) درصورت اطلاع همراه‌ماشین یا شکایت ذیحق، موجب پیگرد است.

کاربران باید در وارد کردن اطلاعات آگهی خود دقت لازم را داشته باشند. لینک‌، آدرس الکترونیکی یا هرنوع تبلیغ مجازی سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی در محتوای همراه‌ماشین، فقط جهت اطلاع‌رسانی است و  هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن لینک‌ها یا آدرس‌های الکترونیک یا تغییرات بعدی آنها با این سامانه نخواهد بود.

هیچ‌یک از کاربران، حق کپی‌برداری و سوء استفاده از محتوای تبلیغی اشخاص دیگر از قبیل استفاده غیرمجاز از تصاویر خودرو یا توضیحات و ترکیبات خاص آنها را به شکلی که تشابه صد درصدی بین آنها وجود داشته باشد ندارد. درصورت مشاهده یا گزارش شاکی، نسبت به اصلاح یا حذف محتوا یا انسداد موقت و دائم حساب کاربری فرد سوءاستفاده‌کننده اقدام خواهد شد.

در صورت استفاده از عکس تبلیغی، این عکس باید منطبق با موضوع آگهی  (اعم از خودرو، پارکینگ، …) و شامل حداقل یک عکس از نمای کامل باشد.

هر نوع توهین یا تهدید اشخاص و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن این سایت شود، مشمول حذف دائم کاربری و انتقال کاربر به لیست سیاه و ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهد بود.

آگهی‌کننده اقرار و اذعان می‌کند که شخصا مالک تصاویر و محتوای منتشر شده خود بوده و همراه‌ماشین هیچ مسئولیتی نسبت به کشف خلاف واقع آن ندارد.

انصراف از همکاری و تقاضای استرداد وجه، پس از انتخاب تعرفه و انجام عملیات پرداخت به‌هیچ‌وجه مورد پذیرش نیست و وجهی مسترد نمی‌شود و واریز‌کننده وجه پس از واریز آن، حق خود را مبنی بر پیگیری حقوقی استرداد آن سلب و ساقط می‌کند.

هر کاربر حقیقی، تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی به طور موقت یا دائم مسدود خواهد شد و اگر کاربری با ایجاد کاربری‌های مختلف بخواهد در قیمت بازار نوسان ایجاد کند، بدون هیچ تذکر قبلی، حساب کاربری وی به طور دائم مسدود می‌گردد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است.

کاربران شخصا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و مسئول انجام یک معامله امن باشند.

بیمه:

آنچه که کاربر می‌تواند از این سامانه دریافت نماید، خدمات مدیریت بیمه و خرید بیمه‌نامه است. استفاده از خدمات مدیریت بیمه برای کاربر رایگان و خرید بیمه‌نامه برای مشتری شامل هزینه می‌باشد. کلیه بیمه‌های قابل فروش در همراه ماشین با توجه به درخواست مشتری توسط نمایندگان مورد تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر و برای کاربران مطابق با آدرس ثبت شده ارسال می‌شود.

تمامی قیمت‌های ارائه شده در سامانه از طرف نمایندگان بیمه اعلام می‌شود و همراه ماشین هیچ گونه دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. چنانچه تخفیفی از طرف همراه ماشین بر روی قیمت ها اعمال شود، به کاربر اعلام خواهد شد. از آنجا که محصولات ارائه شده ما در همراه ماشین وابسته به شرکت‌های بیمه می‌باشد، انصراف از دریافت بیمه‌نامه منوط به قوانین داخلی شرکت صادرکننده‌ی بیمه می‌باشد.

خدمات شهروندی:

کلیه خدمات شهروندی مرتبط به خودرو مانند طرح ترافیک،پارک حاشیه ای، تردد فصلی، خلافی خودرو و …. تابع قوانین جمهوری اسلامی و با بهره‌برداری از سرویس‌های ارائه‌شده سامانه‌های مورد تایید دولتی ارائه می‌گردد و همراه ماشین هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوصو مبالغ اعلام شده از طرف سامانه‌های مورد نظر را نخواهد داشت.

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com