فروش خودرو دیگنیتی از دهه فجر

فروش خودرو دیگنیتی از دهه فجر آغاز می‌شود. مدیرعامل گروه بهمن از ورود دیگنیتی به بازار در بهمن ماه جاری خبر داد و گفت: گروه بهمن مالکیت معنوی پلتفرم « فیدلیتی » را در اختیار دارد و برنامه‌های گسترده‌ای را برای این پلتفرم در نظر گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بیوک علیمرادلو با بیان این مطلب اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده در بهمن موتور، خودرو دیگنیتی از اواسط بهمن ماه جاری در نمایندگی‌های مجاز بهمن موتور عرضه می‌شود.

وی همچنین زمان عرضه دیگنیتی در بازار را ۳ تا ۵ سال برآورد کرد و گفت: در نظر داریم تا هر سال نسخه جدیدی از دیگنیتی را به بازار خودرو عرضه کنیم.

مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به مالکیت پلتفرم فیدلیتی، تصریح کرد: از آنجا که مالکیت معنوی فیدلیتی در اختیار گروه بهمن قرار دارد، مدل‌های زیادی را بر مبنای این پلتفرم تولید خواهیم کرد.

داخل کابین دیگنیتی

علیمرادلو به بیان جزئیاتی از محصول فیدلیتی پرداخت و افزود: برای محصول فیدلیتی دو پیشرانه ۳ و ۴ سیلندر در نظر گرفته شده است که در هفته‌های آینده جزئیات بیشتر آن مشخص خواهد شد ضمن اینکه پیشرانه این محصول در شرکت تیوان واقع در شهرک کاسپین قزوین به تولید می‌رسد که یکی از بزرگ‌ترین سرمایه گذاری‌های گروه بهمن در صنعت خودرو به شمار می‌رود. فروش خودرو دیگنیتی از دهه فجر می‌تواند رونقی به بازار بدهد.

مدیرعامل گروه بهمن در پایان خاطرنشان کرد: در گروه بهمن برنامه ریزی‌های زیادی در خصوص داخلی سازی دو محصول جدید فیدلیتی و دیگنیتی انجام شده است تا بتوانیم سطح داخلی سازی دو خودروی جدید را به ۵۰ و ۳۰ درصد برسانیم که نیازمند مشارکت قطعه سازان در این طرح است.

در تارخ ۲۱ بهمن مدیر عامل گروه بهمن قیمت دیگنیتی را اعلام و عنوان کرد فروش این محصول در روزهای آینده آغاز خواهد شد. او در حاشیه مراسم افتتاح مرکز خدمات بهمن موتور، قیمت دیگنیتی را ۷۶۰ میلیون اعلام کرد.

دیگنیتی

سرویس های مرتبط:

خرید اقساطی خودروی همراه ماشین

خدمات بیمه خودروی همراه ماشین

خدمات امداد خودروی همراه ماشین

خدمات کارشناسی خودرو همراه ماشین

خدمات تعمیر در محل همراه ماشین

بدون دیدگاه

پیام بگذارید

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com