به گزارش خبرگذاری تسنیم، وزیر بهداشت دکتر سعید نمکی در گفتگویی ویدیویی اظهار کرد: استفاده از وسیله نقلیه شخصی در شرایطی که وسایل نقلیه عمومی ما برای رعایت فاصله‌‌گذاری اجتماعی کفایت نمی‌‌کند، یکی از مطمئن‌‌ترین شیوه‌‌هاست و باید مردم را ترغیب کنیم که برای اجرای فاصله‌‌گذاری اجتماعی هوشمند به‌‌جای استفاده از وسائل حمل‌ونقل عمومی از وسیله نقلیه شخصی استفاده کنند.

ما طرح ترافیک را نه امروز و نه در روزهای آتی اجرایی نمی‌دانیم و در روزهای آتی اگر صلاح باشد اجرا شود اعلام خواهیم کرد. در حال حاضر برنامه‌‌ای برای اجرای طرح ترافیک نداریم و وسائط شخصی می‌‌توانند عبور و مرور داشته باشند، البته وضعیت را ارزیابی می‌‌کنیم و اگر راه‌‌بندان ببینیم در این امر تجدید نظر خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: به مردم توصیه می‌‌کنیم که به‌علت اینکه در فضای مطلوب‌‌تری قرار گرفته‌‌ایم مغرور نشوند و ما هنوز مشکلات زیادی با بیماری داریم که باید با آنها دست و پنجه نرم کنیم و اگر مردم با خیال راحت و به‌دور از ملاحظات بهداشتی زندگی کنند به فاز سخت دیگری وارد می‌‌شویم و به همین دلیل خواهش ما این است که مردم عزیز در رفت‌‌وآمدها و ماندن در خانه و رعایت اصول بهداشتی مانند گذشته درست عمل کنند و امیدواریم با این اقدامات و با لطف خدا و همراهی و هوشمندی مردم بتوانیم بیماری را مهار کنیم.

سرویس های مرتبط:

خدمات شهرداری سامانه همرا ماشین

مطالب مرتبط

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com