خودروی-تارا

 مراسم ورود به بازار تارا ایران‌ خودرو به عنوان جدیدترین محصول این گروه انجام شده است و حالا مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو از داخلی‌ سازی ۷۵ درصدی در شروع تولید خودروی تارا خبر می‌دهد.

فرشاد مقیمی در حاشیه مراسم نخستین مرحله تحویل خودروی تارا به مشتریان طی مصاحبه‌ای گفت:

“قرار بود عمق خودکفایی در ابتدای تولید تارا، ۶۵ درصد باشد و سپس افزایش یابد اما اکنون که در ابتدای تولید هستیم با همکاری مجموعه‌ی تامین و عوامل ایران خودرو، این داخلی‌سازی و خودکفایی به چیزی حدود ۷۵ درصد رسیده است!”

همچنین وی در ادامه افزود:

“در اجرای طرح تولید و راه‌اندازی خطوط این خودرو، ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صورت گرفته و این در حالی است که ۹۹.۵ درصد قرارداد‌ها برای تولید تارا با سازندگان و مجموعه‌های داخلی است و علاوه بر این ۱۳۹ سازنده داخلی در ساخت خودروی تارا همکاری دارند.”

وضعیت تحویل تارا به مشتریان

در این رابطه مدیر عامل ایران خودرو گفت:

“چیزی حدود ۴۰۰ دستگاه خودروی تارا به نمایندگی‌های ایران خودرو تحویل داده شده که از دیروز به دست مشتریان نیز رسید. ضمن اینکه حدود ۹۰۰ دعوت‌نامه برای تعهدات تیرماه صادر شده است.”

تارا-محصول-ایران-خودرو

زمان تحویل تارا اتوماتیک و کراس اوور ایران خودرو

در این رابطه نیز مقیمی افزود:

“از مهر امسال نیز تحویل تارای اتوماتیک آغاز خواهد شد. ضمن اینکه بنا داریم در آینده‌ای نزدیک مدل کراس‌اوور تارا را که از ویژگی‌های بیشتر و برتری برخوردار است عرضه کنیم که گام بلندی به سمت جلو در خودروسازی کشور خواهد بود.

لازم به ذکر است که برای طراحی و ساخت خودروی تارا از طراحان سراسر کشور دعوت کردیم و حالا توانمندی در ساخت این خودرو به مرحله‌ای رسیده است که مشتریان خارجی نیز داشته است. البته اولویت ما ابتدا تامین بازار داخل و سپس صادرات است. چرا که این خودرو با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، مورد اقبال بازار‌های صادراتی نیز خواهد بود!”

در ادامه مدیر عامل ایران خودرو افزود:

“در سال ۹۷، زمانی که تحریم‌ها رنگ و بوی جدیدی پیدا کرده بودند، شرکای خارجی صنعت خودرو، به این امید که صنعت خودرو را دچار چالش یا توقف کنند، کشور را ترک کردند. اما امروز با مجموعه فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی که در همه حوزه‌ها صورت گرفته است، سازندگان داخلی کار را به جایی رساندند که نه تنها متوقف نشدیم، بلکه توانستیم رویا‌های گذشته خود را محقق کنیم. البته در این کار بزرگ، شبکه تامین ایران خودرو شامل قطعه‌سازان داخلی نیز بسیار سهیم بودند!”

بدون دیدگاه

پیام بگذارید

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com