با دانلود اپلیکیشن همراه ماشین از خدمات خرید اقساطی خودرو بهره مند شوید.

خرید اقساطی خودرو

به‌دلیل افزایش بی‌رویه قیمت خودرو و تورم شدید، قدرت خرید نقدی مردم در کشور به‌شدت کاهش پیدا کرده. در چنین شرایطی متقاضیان خرید خودرو رو به خرید اقساطی و لیزینگ خورو آورده‌اند. تفاوت خرید لیزینگی و قسطی در این بوده که در اولی خودرو تا تمام شدن قسط‌ها در رهن خودرو ساز و به نام مرکز است اما در خرید قسطی از ابتدا سند به نام خریدار ثبت می‌شود.

ارائه دهندگان خدمت فروش و خرید اقساطی خودرو شامل بانک ها، خودرو سازان و کمپانی های خودرو سازی و شرکت‌های واسط هستند. این شرکت‌های واسط اقدام به فروش خودرو به صورت اقساطی می‌کنند. با این حال اولین کاری که باید انجام داد این است که صحت و سقم اعتبار آن شرکت مطمئن شد. .  بانک مرکزی بارها نام شرکت‌های معتبر لیزینگی را اعلام کرده و برای اطمینان از یک شرکت باید از بودن نام آن در این لیست مطمئن شد. لازم است بدانید که تنها شماره ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها به عنوان مجوز استعلام لیزینگ خودرو نیست بلکه طبق قانون نیازمند مجوز مربوطه از بانک مرکزی است. برای خریدی راحت و مطمئن با کارشناسان مجرب ما در همراه‌ماشین در تماس باشید تا به شما معتبرترین شرکت‌های لیزینگی را معرفی کنند.

همان‌طور که گفتیم روش خرید اقساطی خودرو در ایران در سه بخش مختلف بانکی، لیزینگ و شرکت‌های خودروساز انجام می‌شود ولی جالب است بدانید که خرید قسطی ماشین فقط محدود به خودروهای نو نیست و شما می‌توانید از طریق بعضی از نمایشگاه‌های ماشین اقدام به خرید ماشین کارکرده با روش اقساط کنید.

هنگامی‌که شما خودرو مورد نظرتان برای خرید قسطی انتخاب کردید،  نکاتی که به شما توسط شرکت‌ها ارائه می‌شود شامل حداقل میزان پول نقد، میزان تسهیلات و سود آن، مدت بازپرداخت اقساط و مبلغ ماهیانه هر قسط، زمان و شرایط تحویل خودرو است که باید به‌دقت قبل از خرید، شرایط را در نظر بگیرید.

فروش اقساطی خودروهای دست دوم

اگر بودجه شما به‌اندازه خرید خودروی صفر نباشد (نقد یا اقساط) می‌توانید اقدام به حرید قسطی ماشین دست دوم کنید. برای این کار می‌توانید با نصب اپلیکیشن همراه‌ماشین  تمام آگهی‌های موجود را به‌همراه مشخصات کامل مشاهده کنید. علاوه بر این هنگام خرید خودروی کارکرده نیاز به کارشناسانی دارید که از سلامت موتور خودرو، سیلندر، وضعیت رنگ و … آن اطمینان حاصل کنید، همچنین برای نحوه قیمت گذاری و فهمیدن ارزش واقعی خودرو احتیاج به متخصصان و همراهانی خبره دارید که با مراجعه به همراه‌ماشین می‌توانید خریدی مطمئن داشته باشید.

خدمات همراه ماشین | خرید خودرو

ما در همراه‌ماشین بستری فراهم کردیم که کاربر بتواند به‌راحتی علاوه بر دریافت کلیه اطلاعات، توسط کارشناسان ما به معتبرترین شرکت‌های لیزینگ متصل شده تا پس از ارائه مدارک و مستندات لازم، اقدام به خرید قسطی ماشین کند. اگر خریدار از نمایشگاه ماژین‌خودرو اقدام به خرید کند، تحت شرایطی که کارشناسان ما با خریدار در میان خواهند گذاشت، تنها با پرداخت 40 درصد از کل قیمت خودرو می‌تواند خرید قسطی خود را انجام داده و 60 درصد باقی‌مانده را لیزینگ به فروشنده پرداخت خواهد کرد.

همراه ماشین یک سامانه جامع خدمات خودرو است که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و مطمئن ترین شکل تشکیل شده است.

خدمات همراه ماشین

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com