تویوتا کمری که جزو پرفروش‌ترین سدان‌های جهان است با تغییراتی درخورتوجه مدل جدید خود را به بازار عرصه می‌کند.

از تغییرات مهم تویوتا کمری ۲۰۲۱ می‌توان سیستم ایمنی Toyota Safety Sense 5.2 و تریم‌های جدید به ویژه XSE هیبرید را نام برد. این سیستم ایمنی به‌صورت استاندارد در تمام تریم‌های کمری نصب شده و از دوربین و رادار باکیفیت‌تر سود می‌برد. ازجمله سیستم‌های ایمنی موجود در این بسته می‌توان به هشدار پیشگیری از برخورد، دستیار فرمان اضطراری، بهبود پاسخگویی در شرایط نور کم،کروزکنترل تطبیقی و دستیار تغییر لاین حرکتی اشاره کرد.

تریم XSE هیبرید دارای ظاهر جدید با جلوپنجره مشکی براق، چراغ‌های جلوی LED و رینگ‌های ۱۹اینچی آلومینیومی با طرح جدید است ولی از نظر مکانیکی به نسبت نسخه بنزینی، هیج تغییری نکرده و همچنان به پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری با قدرت ۲۰۸ اسب‌بخار و گشتاور ۲۲۱‌نیوتون‌متر مجهز است.

در تریم‌های دیگر تویوتا کمری 2021 هم تغییراتی در ظاهر ایجاد کردند که شامل به‌روزرسانی جلوپنجره به عنوان مهم‌ترین تغییر و حذف تیپ پایه L و جایگزینی آن با تیپ جدید LE می‌شود.

علاوه بر نسخه هیبرید، دو پیشرانه بنزینی سنتی نیز به بازار عرصه خواهند شد. یکی نمونه 2.5 لیتری 4 سیلندر و دیگری 3.5 لیتری 6 سیلندر. میزان خروجی موتور 2.5 لیتری برابر با 203 اسب‌بخار با گشتاور 250 نیوتن متر و موتور 3.5 لیتری برابر با 301 اسب‌بخار با گشتاور 362 نیوتن‌متر است.

در فضای داخل کابین نیز دو نمایشگر جدید وجود دارد که در نمونه اول نمایشگر لمسی 7 اینچی و در نمونه دوم نمایشگر 9 اینچی لمسی ارائه می شود.

تیپ‌های XLE و XSE همچنین نمایشگر جلو داشبورد دیجیتالی ۷ اینچی و صفحه‌نمایش ۱۰ اینچی هدآپ را در اختیار مشتری قرار می‌دهند.

تویوتا کمری 2021 در 17تریم مختلف وارد بازار می‌شود.

سرویس های مرتبط:

خرید اقساطی خودروی همراه ماشین

خدمات بیمه خودروی همراه ماشین

خدمات امداد خودروی همراه ماشین

خدمات شهروندی خودرو همراه ماشین

خدمات کارشناسی خودرو همراه ماشین

خدمات تعمیر در محل همراه ماشین

مطالب مرتبط

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com