بهمن دیزل

توسعه کاربری در بهمن دیزل

شرکت بهمن دیزل به عنوان بزرگترین تجاری ساز کشور در سال جهش تولید توسعه کاربری‌سازی، جهش تولید بیش از ۲۰۰ درصدی و داخلی‌سازی حدود ۶۵ تا ۷۵ درصد برند شیلر را در برنامه دارد و هم‌اکنون این مجموعه برای ۵۷۱ نفر اشتغال پایدار ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد محمدی مدیرعامل بهمن دیزل در نشست خبری با موضوع برنامه های توسعه این شرکت با اشاره به توسعه فضای تولیدی در راستای توسعه محصول گفت: کارخانه بهمن دیزل دارای فضای ۱۶ هکتاری بود و با افزایش حجم تولید، کارخانه مجاور به عنوان سایت ۲ خریداری شد و اکنون فضای ۳۳ هکتاری را داراست.

محمدی اظهار کرد: امسال آزمایشگاه های جدید مطابق با استاندارد ۱۷۰۲۵ و سالن PDI افتتاح می شود. همچنین برای سومین سال پیاپی رتبه اول را در شاخص بهره وری در حوزه وسایل نقلیه تجاری و گرید A در زمینه طراحی و ساخت انواع کاربری های عمومی ، خاص(آتشنشانی و امداد و نجات) و خدمات شهری را کسب کردیم.

توسعه کاربری سازی در بهمن دیزل

سید محسن مرتضوی قائم مقام مدیرعامل بهمن دیزل با اشاره به اینکه بهمن دیزل در سال ۹۵ با خصوصی سازی، پیشرفت و توسعه بسیاری به خصوص در حوزه محصولات داشته است، گفت: فضای بهمن دیزل قبل از خصوصی سازی ۸۰هزار متر مربع بود و پس از خصوصی سازی فضایی به همان متراژ به آن افزوده شد.

مرتضوی از توسعه محصولات بهمن دیزل خبر داد و گفت: امسال برنامه ورود به بازار محصولات سنگین، فوق سنگین و کشنده را داریم.

قائم مقام مدیرعامل بهمن دیزل با اشاره به اینکه از سال ۹۶ واحد کاربری سازی به این مجموعه افزوده شد، اظهار کرد: فعالیت کاربری سازی با کاربری ایزوله و یخچالی آغاز شد و به مرور زمان با تجهیز سالن تولید و تامین ابزار و تجهیزات مورد نیاز به طراحی و ساخت انواع کاربری های عمومی و خاص پرداخته است.

مرتضوی اظهار کرد: کاربری در بحث ایمنی خودرو بسیار مهم است و نصب غیر استاندارد امکان بروز حوادث جاده ای را به همراه دارد. خودروهای بهمن دیزل با کاربری های تولیدی این شرکت و مطابق با استانداردهای شاسی به بازار عرضه می شوند و امکان تولید هر کاربری مطابق با نیاز مشتری وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری طراحی و ساخت پنل تزریق اتوماتیک و یونیت یخچالی بهمن انجام شده است، بیان کرد: ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﻓﺰاﯾﺶ ﻓﺮوش ﻣﺤﺼﻮﻻت تجاریﺑﻬﻤﻦ دﯾﺰل و ﻧﯿﺎز ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﺑﻪ ﮐﺎرﺑﺮی ﻫﺎی ﺳﺎﺧﺖ آن و ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ اﻧﻮاع ﮐﺎرﺑﺮی ﺑﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺣﺪود ۲۰۰۰ دﺳﺘﮕﺎه در ﺳﺎل، فضای سالن سه برابری اختصاص داده شده و اکنون درﺣﺎل تجهیز اﯾﻦ ﺳﺎﻟﻦ و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺗﺄﻣﯿﻦ ﻣﺎﺷﯿﻦ آﻻت ﺟﺪﯾﺪ در راﺳﺘﺎی اﻓﺰاﯾﺶ ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژی است.

مرتضوی گفت: در ساخت همه کاربری های بهمن دیزل استقرار صحیح اتاق باربر روی کامیونت، عایق زیر اتاق بار، استفاده ازمواد اولیه استاندارد مرغوب، PT و آسترED برای جلوگیری از پوسیدگی بدنه خودرو، استفاده از چراغ ها و شبرنگ های E-MARK دار مورد توجه قرار می گیرد.

قائم مقام مدیرعامل بهمن دیزل در خصوص کاربری آتش نشانی توضیح داد: با ظرفیت های متفاوت در سال گذشته برای کامیون ۶، ۸، ۱۸ و ۲۶ تن به سبد محصولات کاربری افزوده شد. بهمن دیزل با گذراندن مراحل اخذ استاندارد و انجام تست های لازم، تنها شرکت دارای گواهی استاندارد تولید خودرو با کاربری آتش نشانی در کشور است و اولین شرکتی است که بصورت تشویقی و دارا بودن مطلوبیت محصول، مجوز درج علامت استاندارد بر روی پلاک محصولات آتش نشانی خود با نام تجاری بهمن را دارد.

 

سرویس های مرتبط:

خرید اقساطی خودروی همراه ماشین

خدمات بیمه خودروی همراه ماشین

خدمات امداد خودروی همراه ماشین

خدمات کارشناسی خودرو همراه ماشین

خدمات تعمیر در محل همراه ماشین

بدون دیدگاه

پیام بگذارید

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com