لوگوی جدید کیا 2021

لوگوی جدید KIA در سال ۲۰۲۱

این برند اخیراً تعدادی وسیله نقلیه عالی مانند کراس اوور تلوراید، سدان K5، سلتوس، سورنتو بازسازی شده و بسیاری دیگر را به بازار عرضه کرده است. اما این هجوم چشمگیر محصول تنها بخشی از آن چیزی است که مدیرعامل جهانی کیا، هو سونگ سانگ، آن را “طرح اس” می‌خواند. کیا اوایل سال آینده رسماً طرح اس (به معنای شیفت) را ارائه می‌دهد بر اساس گزارشی از اخبار خودرو، سونگ می‌خواهد این برند “پویاتر ، شیک و مبتکر” باشد و تأکید بیشتری بر خودروهای برقی خواهد داشت.

لوگوی جدید kia 2021

کیا وعده می‌دهد تا سال ۲۰۲۵ حداقل ۱۱ خودروی الکترونیکی تولید کند که بخشی از آن با سرمایه گذاری عظیم ۲۵ میلیارد دلاری پشتیبانی می‌شود. سانگ در مصاحبه‌ای گفت: ما باید خود را با اقدامات مقابله‌ای پیشرفته آماده کنیم و اضافه کرد ما سعی خواهیم کرد اهداف جدید مشتری‌مدار خود را همراه با راه اندازی مجدد نام تجاری خود تنظیم کنیم.

خودروهای الکتریکی آینده کیا با یک سیستم عامل مدولار جدید الکتریکی-جهانی (E-GMP) همراه می‌شوند، که با هیوندای به اشتراک گذاشته شده است. با وجود زیربناهای مقرون به صرفه، این برند انتظار دارد که خودروهای الکتریکی خود حداقل ۲۰ درصد از فروش جهانی را تا سال ۲۰۲۵ و حتی بیشتر از آن را تا سال ۲۰۲۹ تولید کنند.

بخشی از این راه اندازی مجدد نام تجاری همچنین شامل یک آرم جدید است که این شرکت برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ در اتومبیل برقی خود پیش نمایش کرد.

بهترین خودروهای کره ای را مطالعه بفرمایید.

این برند ورود آرم جدید را در ماه فوریه به دلیل لو رفتن پرونده‌های ثبت اختراع به طور رسمی تأیید کرد و اکنون می‌گوید که ظاهر جدید اولین بار در سال آینده روی یک وسیله نقلیه تولید خواهد شد. آرم جدید کیا علامت گذاری کلیدی سنتی را به خود اختصاص داده و به آن جلوه‌ای مدرن‌تر  می‌دهد

اکنون هر سه حرف به یکدیگر متصل می‌شوند و آرم جدید از همان ابتدا دایره امضا را با نام تجاری مترادف می‌کند. انتظار داشته باشید که نشان واژه جدید و شیک از اوایل ژانویه ۲۰۲۱ نشان داده شود.

 

سرویس های مرتبط:

خرید اقساطی خودروی همراه ماشین

خدمات بیمه خودروی همراه ماشین

خدمات امداد خودروی همراه ماشین

خدمات کارشناسی خودرو همراه ماشین

خدمات تعمیر در محل همراه ماشین

بدون دیدگاه

پیام بگذارید

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com