ایمن‌ترین-خودرو-سال-۲۰۲۱

یوروانکپ! نامی که سالهاست امنیت خودرو با تست‌های آن سنجیده می‌شود، در سال گذشته حدود ۳۳ خودرو جدید را تست کرده و از این ۳۳ خودرو، ۲۲ خودرو موفق به کسب پنج ستاره ایمنی شده‌اند. در بین این ۲۲ خودرو نیز برترین خودروها در کلاس‌های مختلف معرفی شده‌اند، اما جایگاه ایمن‌ترین خودرو سال ۲۰۲۱ این بار به دستان مرسدس بنز افتاده است! خودروی برقی جدید مرسدس بنز، یعنی EQS توانسته در کلاس خود، رقیب قدرتمند خود را یعنی پولستر۲ را در رقابتی تنگاتنگ کنار بزند.

ایمن ترین خودروهای جهان در سال ۲۰۲۰

به نظر می‌رسد تکنولوژی‌های نوین این خودرو و پلتفرم جدید آن توانسته نظر متخخصان یوروانکپ را جلب و جایگاه برترین را در دستهٔ خودروهای لوکس و همین‌طور تمام الکتریکی به دست آورد.

مرسدس بنز EQS

در این سبک جایگاه دوم نیز به پولستر۲، یعنی محصول زیرمجموعه ولوو رسیده است که نشان می‌دهد ولوو همچنان بر روی ایمنی تاکید دارد!

در بخش خودروهای آفرودی کوچک، نیسان قشقایی با عملکردی فوق‌العاده، ایمن‌ترین خودرو لقب گرفته است و جایزهٔ بخش خودروهای آفرودی بزرگ هم به اولین کراس‌اوور تمام الکتریکی اشکودا یعنی انیاک رسیده است. در بخش MPVهای کوچک، تویوتا یاریس کراس مقام اول را کسب کرده و در بخش خودروهای خانوادگی کوچک هم اشکودا فابیا بهترین عملکرد را داشته است. این جوایز سالانهٔ یوروانکپ به خودروهایی تعلق می‌گیرد که طی سال در دسته‌هایی با حداقل سه شرکت‌کننده، بهترین عملکرد را داشته باشند. خودروهایی می‌توانند به این جوایز برسند که به رتبهٔ پنج ستاره دست یافته و در آزمون‌های تصادف هیچ‌کدام از ناحیه‌های حیاتی بدن سرنشینان آن‌ها قرمز نباشد.

مهم ترین سیستم های ایمنی خودرو

مرسدس بنز EQS در بخش حفاظت از سرنشینان بزرگسال امتیاز ۹۶ درصد، در بخش حفاظت از سرنشینان خردسال امتیاز ۹۱ درصد، در بخش حفاظت از عابرین پیاده امتیاز ۷۶ درصد و در بخش سیستم های کمکی ایمنی امتیاز ۸۰ درصد را از آن خود کرده است.

این امتیازها برای اشکودا Enyaq iV به ترتیب عبارتند از ۹۴، ۸۹، ۷۱ و ۸۲ درصد.

در بین ایمن‌ترین خودرو سال ۲۰۲۱ مدل فابیا از این کمپانی نیز به ترتیب امتیاز های ۸۵، ۸۱، ۷۰ و ۷۱ درصد را کسب کرده است. از بین دیگر مدل‌های حائز رتبه اول، تویوتا یاریس کراس به ترتیب امتیاز های ۸۶، ۸۴، ۷۸ و ۸۱ درصد را دریافت نموده، امتیاز های نیسان قشقایی هم به ترتیب عبارتند از ۹۱، ۹۱، ۷۰ و ۹۵ درصد.

 

 

بدون دیدگاه

پیام بگذارید

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com