خودروی-برقی-سانگ-یانگ

 تولید اولین خودروی برقی سانگ یانگ شروغ شد و حالا تمام بازار کره به سمت تولید خودروهای برقی می‌رود! با ما همراه باشید.

این خودروی الکتریکی جدید، نسخه برقی کوراندو ۲۰۲۱ است که با پسوند e-Motion از اواسط ژوئن امسال وارد فاز تولید شده است و انتظار می‌رود تا در اواخر ماه آگوست یا نهایتا اواخر امسال وارد بازار اروپا شود.

با اینکه سانگ یانگ تولید این خودرو را آغاز کرده است؛ اطلاعاتی از مشخصات فنی کوراندو e-Motion منتشر نکرده است!

با این حال احتمال می‌رود نسبت به آنچه در نسخه بنزینی کوراندو دیده بودیم توانایی‌ها و عملکرد این خودرو تفاوت زیادی نداشته باشد. البته این نسخه برقی نسبت به نسخه معمولی از لحاظ ظاهری تغییراتی داشته و با المان‌های خودروهای برقی تزیین شده است.

اما سانگ یانگ مثل دیگر خودروسازی‌های جهان با مشکل کمبود تراشه و نیمه رسانا‌ها مواجه است. با این حساب تولید e-Motion در صورت رفع نشدن و یا تشدید این مشکل، احتمالا سانگ یانگ با تغییراتی در زمان عرضه این خودرو در اروپا روبرو خواهد شد.

کوراندو،+اولین+سانگ+یانگ+الکتریکی

تولید اولین خودروی برقی سانگ یانگ آغاز شد و امیدی جدید برای این شرکت کره‌ای برای بازگشت به بازار ایجاد شده است، چرا که از سال ۲۰۱۰ تا به امروز سانگ یانگ با مشکلات اقتصادی فراوانی روبرو بوده است. حتی با اینکه این شرکت کره‌ای زیر چتر حمایتی شرکت ماهیندرا رفت، وضعیت مالی وخیمی را تجربه کرده است، تا حدی که سال گذشته در کره اعلام ورشکستگی کرد و امروز به دنبال سرمایه‌گذاری جدید است.

یونگ وون چونگ (Yong Won Chung) به عنوان یکی از مدیران ارشد سانگ یانگ می‌گوید:

”ما به دنبال ایجاد یک جای پای مستحکم برای بازاریابی از طریق ادغام یا واگذاری خوب هستیم و تمام سعی خود را می‌کنیم تا در توسعه مدل‌های جدید تمامی ترندهای متغیر خودرو را در نظر بگیریم! ما در تلاش تولید مدل‌های دوست‌دار محیط زیست هستیم تا با کشف فرصت‌های رشد در آینده‌ای نه‌چندان دور از طریق مدل‌های تجاری جدید و افزایش قدرت رقابت پذیر شویم.“

سانگ یانگ طبق برنامه‌های خود در نظر دارد تا پس از تولید این خودروی برقی به تولید یک شاسی بلند برقی دیگر بپردازد!

این مدل در سایز متوسط قرار داشته و فعلا با کد داخل J100 شناخته می‌شود. این خودرو با سبکی متفاوت و جذاب در طراحی بین محصولات سانگ یانگ است که احتمالا سال آینده عرضه خواهد شد! احتمال می‌رود علاوه بر این شاسی بلند جذاب یک پیک آپ هم از این برند کره‌ای روانه بازار شود.

این می‌تواند شروع خوبی برای سانگ یانگ باشد تا آینده‌ای روشن برای خودش رقم بزند!

بدون دیدگاه

پیام بگذارید

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com