افزایش کرایه حمل و نقل عمومی در تهران

به‌نقل از اقتصاد آنلاین، نرخ کرایه تاکسی از امروز به مرور ۱۱درصد افزایش پیدا خواهد کرد. علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: با توجه به اینکه از مهلت مخالفت فرمانداری با این مصوبه گذشته ما آن را تلقی به تایید کرده و 11درصد افزایش را اعمال کردیم و براین اساس برچسب‌ها آماده و دراختیار مناطق قرار گرفته و به تدریج افزایش 11درصدی اعمال خواهد شد. وی همچنین افزود: به تاکسیرانان اعلام کردیم که برای توزیع مواد ضدعفونی کننده داخل تاکسی هیچ محدودیتی نداریم و اگر به هر میزان نیاز داشته باشند می‌توانند به دفاتر تاکسیرانی مناطق مراجعه کرده و دریافت کنند. این موضوع از این جهت اهمیت دارد که راننده تاکسی با تعداد زیادی در ارتباط است و سلامت خود و خانواده‌اش در خطر است و در عین حال ارتباطش با افراد زیاد سبب انتقال ویروس هم می‌شود. در نتیجه اطمینان می‌دهیم که پیگیر توزیع پک‌های بهداشتی بین تاکسیرانان هستیم.

همچنین عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران از افزایش23 درصدی نرخ کرایه‌های مترو و اتوبوس در سال جاری خبر داد و گفت: نظر فرمانداری با شورای شهر در این زمینه مشترک است.

مطالب مرتبط

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com