با دانلود اپلیکیشن همراه ماشین از خدمات پارک حاشیه ای خودرو خودرو در محل بهره مند شوید.

استعلام و پرداخت بدهی پارک حاشیه‌ای

جریمه پارک حاشیه‌ای

معاون اجرایی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفتگویی اعلام کرد: در حال حاضر 85 معبر در منطقه دو شامل این طرح شده که حدود 14 هزار و 100 فضای پارک می‌شود. در این راستا شهر تهران به 5 پهنه تقسیم شده و قرار است طی دو ماه آینده مناطق 6، 7، 11 و 12 برای پیوستن به این طرح وارد مزایده شوند چرا که عملا دغدغه ما محدوده مرکزی شهر است.

دقت داشته باشید که پارک حاشیه‌ای، محل پارک کوتاه‌ مدت است و افراد نمی‌توانند از صبح تا شب کنار خیابان خودروی خود را پارک کنند.  به دلیل آن که مصوبه سال ۹۹ شورای شهر تهران هنوز به تأیید نهاد‌هایی از جمله وزارت کشور نرسیده است، نرخ پارک هوشمند حاشیه‌ای بر اساس مصوبه سال ۹۳ محاسبه می‌شود.

معاون اجرایی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره چگونگی برخورد با افرادی که هزینه پارک حاشیه‌ای را نپردازند،گفت: جریمه نپرداختن هزینه پارک در حساب عوارض خودروی افراد لحاظ می‌شود و هنگام فروش خودرو باید همه بدهی‌های خود را بپردازد.

جریمه تاخیر پرداخت یا جریمه دیرکرد پرداخت عوارض، برای هر نوبت پارک ۱۰ درصد است که شهروندان پرداخت می‌کنند.

استعلام بدهی پارک حاشیه‌ای

با توجه به جمعیت بالا و افزایش تعداد خودروهای در حال تردد در سطح شهر تهران، سیستمی برای این شهر طراحی شده که با این روش کافیست فردی که قصد پارک کردن خودروی خود را دارد، در سایت یا اپلیکیشن همراه‌ماشین ثبت‌نام کرده باشد. با وارد کردن اطلاعات خودرو و شماره موبایل  از میزان بدهی خود آگاه شوید.

همچنین، کیف پول الکترونیکی در اختیار شما قرار دارد که با شارژ کردن آن می‌توانید در مناطق مخصوص پارک حاشیه‌ای خودرویتان را پارک کرده و هزینه مدت زمان توقفتان را از طریق کیف پول الکترونیکی خود بپردازید.

ما در همراه‌ماشین بستری برای شما فراهم کردیم تا بتوانید در هر مکانی که هستید و در کمترین زمان ممکن قادر به انجام خدمات شهروندی خودرو نظیر پارک حاشیه ای باشید.

نرخ حق توقف پارک حاشیه‌ای

استعلام پارک حاشیه ای خودرو

نرخ حق توقف پارک حاشیه ای در مناطق داخل محدوده طرح ترافیک

سواری و وانت بیش از نیم‌ساعت تا یک‌ساعت توقف ۷۰۰۰ ریال، بیش از یک‌ساعت تا دو ساعت به ازای هر ساعت توقف ۱۲۰۰۰ریال، بیش از دو ساعت به ازای هر ساعت توقف ۱۸۰۰۰ریال، بیش از چهار ساعت به ازای هر ساعت توقف ۳۰۰۰۰ریال

کامیون و مینی‌بوس بیش از نیم ساعت تا یک‌ساعت توقف ۱۵۰۰۰ ریال، بیش از یک‌ساعت تا دو ساعت به ازای هر ساعت توقف ۲۴۰۰۰ریال، بیش از دو ساعت به ازای هر ساعت توقف ۳۲۰۰۰ریال، بیش از چهار‌ساعت به ازای هر ساعت توقف ۵۲۰۰۰ریال

موتور سیکلت بیش از نیم‌ساعت تا یک‌ساعت توقف ۲۰۰۰ ریال، بیش از یک‌ساعت تا دو ساعت به ازای هر ساعت توقف ۳۷۰۰ریال، بیش از دو ساعت به ازای هر ساعت توقف ۴۵۰۰ریال، بیش از چهار‌ساعت به ازای هر ساعت توقف ۱۲۰۰۰ریال

نرخ عوارض پارک حاشیه‌ای در مناطق خارج از محدوده طرح ترافیک

سواری و وانت بیش از نیم ساعت تا یک ساعت‌توقف ۵۰۰0 ریال، بیش از یک‌ساعت تا چهار‌ساعت به ازای هر ساعت توقف ۱۰۰۰۰ریال، بیش از چهار‌ساعت به ازای هر ساعت توقف ۲۰۰۰۰ریال

کامیونت و مینی‌بوس بیش از نیم ساعت تا یک ساعت‌توقف  ۱۲۰۰۰ریال، بیش از یک‌ساعت تا چهار‌ساعت به ازای هر ساعت توقف ۲۰۰۰۰ریال، بیش از چهار‌ساعت به ازای هر ساعت توقف ۴۰۰۰۰ریال

موتور‌سیکلت بیش از نیم ساعت تا یک ساعت‌توقف ۲۵۰۰ریال، بیش از یک‌ساعت تا چهار‌ساعت به ازای هر ساعت توقف ۳۱۰۰ریال، بیش از چهار‌ساعت به ازای هر ساعت توقف ۶۰۰۰ریال

برای استعلام و پرداخت بدهی پارک حاشیه‌ای خودرویتان به سایت یا اپلیکیشن همراه‌ماشین مراجعه کنید و به‌صورت غیرحضوری و سریع از خدمات شهری همراه‌ماشین استفاده کنید.

همراه ماشین یک سامانه جامع خدمات خودرو است که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و مطمئن ترین شکل تشکیل شده است.

خدمات همراه ماشین

لوگوی همراه ماشین

همراه ماشین  یک سامانه خدمات خودرو می باشد که با هدف رفع نیازهای دارندگان خودرو به کاملترین و بهترین شکل، تشکیل شده است. بسیاری از خدمات خودرو از خرید و فروش و بیمه خودرو تا کارشناسی خودرو، خدمات شهروندی و خدمات در محل خودرو در این سامانه قرار دارد.

ما را حمایت کنید

اینستاگرام   تلگزام  لینکدین

سامانه خرید خودرو

خدمات خرید خودرو

خرید و فروش خودرو

شرایط خرید خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

استعلام بیمه ماشین

بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی فنی ماشین

پرداخت طرح ترافیک

پارک حاشیه ای خودرو

حمل خودرو با جرثقیل

یدک کش خودرو

تعمیر خودرو در منزل

مکانیک سیار

کرایه خودرو بدون راننده

مدارک اجاره خودرو

اجاره پارکینگ ماهانه

اجاره پارکینگ عمومی

هفت روز هفته پاسخگو هستیم
تلفن: ۸۸۷۲۸۲۳۶-۰۲۱
ایمیل: info[at]hamrah-machine[dot]com